PRECYZJA, FUNKCJONALNOŚĆ I PROSTOTA

GPS Lap Timer SOLO, to niewielkie urządzenie, które łączy w sobie te wszystkie cechy. Instalacja urządzenia jest bardzo prosta. W zestawie razem z SOLO otrzymujesz uchwyt z magnesami, dzięki któremu możesz połączyć go z wybranym mocowaniem i przymocować lap timer w wygodnym da Ciebie miejscu. Potem wystarczy tylko go włączyć, wskazać punkt startu i mety, a SOLO wykorzystując technologię GPS na bieżąco wyświetli czasy przejazdu z dokładnością 1/100 sek. SOLO może być wykorzystany na każdym rodzaju trasy: tor (okrążenia start/meta), punktu do punktu, np. OS, wyścig górski. Możesz tworzyć nowe trasy i zapamiętywać je w pamięci urządzenia. Podczas następnego pojawienia się na trasie SOLO automatycznie wybierze zapamiętaną trasę.

LOGGING I DATA OVERLAY NA VIDEO

SOLO DL jest również Loggerem. Możesz podłączyć go do ECU stand alone przez CAN / RS232 lub standardowego sterownika przez złącze OBD. Logger SOLO DL posiada także kanał rozszerzeń do którego możesz podłączyć kamerę AiM Smarty Cam. W ten sposób uzyskasz graficzną nakładkę z danymi bezpośrednio na nagraniu video.

TRZY TRYBY PRACY SOLO

Lap timer SOLO/SOLO DL może być wykorzystany w różnych dyscyplinach motorsportu. Wystarczy wybrać jeden z trzech trybów pracy SOLO:

  • SPEED – wyścig
  • REGULARITY – wyścig na regularność
  • PERFORMANCE – testy wydajności, pomiary przyspieszeń.

 

W każdym z trybów możesz wybrać rodzaj trasy – okrążenie lub z punktu do punktu oraz określić parametry dostępne w danym trybie, np. rodzaj testu wydajności, referencyjne okrążenie.

SAM WYBIERZ TRYB WYŚWIETLANIA CZASU

SOLO wyświetli czas Twojego przejazdu w trybie, który będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie na danej trasie:

  • aktualny czas okrążenia,
  • przewidywany czas bieżącego okrążenia,
  • aktualny zysk/stratę względem najlepszego okrążenia.

CZAS TO NIE WSZYSTKO

SOLO to świetne narzędzie do analizy wyników. Nie tylko wyświetla i rejestruje czasy przejazdu, rejestruje także prędkość, przeciążenia a SOLO DL również dane otrzymywane z podłączonego ECU ( takie jak obroty, poziom paliwa, temperatury, ciśnienia). Wszystkie te dane można analizować podłączając SOLO do komputera i wyświetlać za pomocą wykresów, tabel lub innych form przy użyciu profesjonalnego oprogramowania Race Studio 2 Analysis, dołączonego do SOLO. Dodatkowo dane GPS mona zapisać do pliku .kml i zaimportować do programu Google Earth.

Oba GPS lap timery SOLO wraz z dodatkami można zakupić w sklepie oficjalnego dystrybutora AiM:

GPS Lap timer SOLO w sklepie Rally-Tech

GPS Lap timer SOLO DL w sklepie Rally-Tech

Zapraszamy!